Nápověda

V horní části stránek je pod grafickým motivem stále přístupná vodorovná hlavní nabídka s hlavními kapitolami progarmu. Každá hlavní kapitola má svoji podnabídku, která se zobrazje vlevo pod okénkem rychlého přihlášení.

Pod hlavní nabídkou se nachází cesta k aktuálně zobrazené stránce, která pomáhá informovat o "hloubce zanoření" do programu a také umožnuje provádět navigaci směrem vzhůru v hierarchii stránek.

Pod cestou je umístěn nadpis stránky a níže její obsah.

Některé kapitoly či stránky (s obecnými informacemi o projektu) jsou přístupné všem návštěvníkům z internetu, zatímco jiné (s výukovým obsahem) vyžadují registraci a přihlášení uživatele. Při registraci je povinně vyžadován pouze e-mail uživatele a není tedy třeba se jí obávat. Po provedení registrace budete automaticky přihlášeni. Při další návštěvě stránek se již budete pouze přihlašovat svým e-mailem a heslem.

Program pomocí "coockie" uchovává informaci o Vašem přihlášení, takže při následném otevření stránek projektu provede přihlášení automaticky. To je velmi užitečné u Vašeho vlastního počítače, avšak již méně vhodné u počítače například ve škole. Pokud se tedy přihlašujete do programu z počítače, který není Váš vlastní, nezapomeňte se po skončení práce s programem odhlásit tlačítkem v okenku pro rychlé přihlášení.

Nápověda

Schéma databáze

loga
Zavřít